یک زندگی پر از شکست ولی موفق در زندگی نامه وارن بافت

یک زندگی پر از شکست ولی موفق در زندگی نامه وارن بافت

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

یک زندگی پر از شکست ولی موفق در زندگی نامه وارن بافتیک زندگی پر از شکست ولی موفق در زندگی نامه وارن بافت

وارن بافت شاید موفق ترین سرمایه گذار تاریخ ایالات متحده آمریکا باشد ولی نمی توان از شکست های وی در زمینه سرمایه گذاری چشم پوشید. حداقل تا قبل از دهه 1970 وی چندین تجربه تلخ حاصل از شکست داشت که در قسمت قبلی به یکی از آن ها پرداختیم ولی پس از این شکست ها و با تکیه بر تلاش و حاصل کار خود توانست دوباره به بازار سرمایه گذاری باز گردد و موفق تر کار خود را دنبال کند

زندگی وارن بافت

وی هم اکنون سرمایه بسیار زیادی از بزرگترین برندهای دنیا از جمله اپل و کوکاکولا را در اختیار خود دارد و همچنین توانسته است در بازار سرمایه گذاری، رکوردهای بسیاری را از آن خود کند که مهم ترین آن ها رکورد بزرگترین سرمایه گذار در تاریخ ایالات متحده آمریکا می باشد. وارن بافت در بخش دیجیتال مارکتینگ، تولید محصولات خوراکی، سخت افزار و نرم افزار و سایر بازارهای مالی سرمایه گذاری های موفقی داشته است و از جمله مهم ترین آن ها می توان به ای بی ام اشاره کرد.

یک سرمایه گذار خیر

شاید کمتر کسی با این وجه از زندگی وارن بافت آشنا باشد. ولی حقیقت آن است که وارن یکی از بزرگترین خیرهای دنیاست! وی توانسته است اموال زیادی را در بازار سرمایه گذاری به دست بیاورد ولی همواره یکی از خیرهای بزرگ در کشور آمریکا به شمار می رود. بزرگترین کار وی در این زمینه را می توان پرداخت بزرگترین صدقه در دنیا دانست. وی در سال 2005 اعلام کرد که تمامی اموال خود را به خیریه بیل گیتس اهداء خواهد کرد که بزرگترین بخشش اموال به شمار می رود. در ادامه بیان زندگینامه وارن بافت شما را با سه قانون مهم در زندگی وی آشنا خواهیم کرد که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود

زندگی وارن بافت

سه قانون مهم در زندگی وارن بافت

برای بسیاری از علاقمندان به زندگی وارن بافت، دانستن قانون های مهم در زندگی وی می تواند بسیار با اهمیت باشد و از این روی ما در ادامه شما را با سه قانون مهم در زندگی وارن بافت آشنا می کنیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

قانون اول : هرگز پولت رو از دست نده!

خود وارن بافت تا سال 2008 بیشتر از 23 میلیارد دلار ضرر کرده است ولی چطور این قانون را برای طرفدارانش وضع کرده است؟ این سوال شاید در ذهن شما هم ایجاد شده باشد و در جواب به آن می توان گفت که وارن بافت در واقع می گوید که با یک سرمایه گذاری شتابزده و یا احساسی، قمار کردن و عدم شناخت یک بازار سرمایه گذاری می تواند باعث شود که شما پولتان را از دست بدهید و از این روی می گوید که هرگز پولت رو از دست نده!

در واقع اگر می خواهید به عنوان یک حرفه ای در بازار سرمایه کار کنید، باید بدانید که چه زمانی سهام بخرید و چه زمانی سهام خود را به فروش برسانید! همچنین باید بدانید که در بازار سرمایه هیچ چیز به گفته توده مردم نیست و باید به اهداف خود تمرکز داشته باشید و بر این اساس نسبت به سرمایه گذاری در بازار سرمایه اقدام نمایید.

قانون دوم : یک کسب و کار منطقی پیدا کنید

بافت پس از خواندن کتاب منطق سرمایه گذاری گراهام به این نتیجه دست پیدا کرد که خرید سهامی از یک شرکت به معنای خرید قسمتی از این کسب و کار می باشد. پس باید یک بازار سرمایه را انتخاب کنید که در بلند مدت بتواند چشم انداز خوبی داشته باشد. مهم ترین پارامترهای یک کسب و کار منطقی، حاشیه سود مناسب و میزان تسلط شرکت مذکور بر بازار می باشد. پس باید همواره به دنبال نکات مثبت در زمینه یک کسب و کار باشید و به دید منطقی از یک کسب و کار برسید. هیچ گاه نباید به صورت احساسی وارد بازار سرمایه شوید. وارن بافت یک پیشگو نیست، بلکه می تواند درک درست و منطقی از یک کسب و کار داشته باشد و بر این اساس وارد بازار سرمایه گذاری شود

زندگی وارن بافت

قانون سوم : سهام فوق العاده بیابید

شما باید ریسک های یک بازار را بشناسید و بر این اساس یک سهام فوق العاده پیدا کنید. این کار سختی نیست و تنها لازم است که در زمان ورود به بازار سرمایه بدانید که کدام سهام می تواند آینده بهتری داشته باشد و هنوز سود خود را نداشته است. نسبت قیمت به ارزش افزوده کارخانه یا بنگاهی که می خواهید سهام آن را خریداری کنید باید در نظر داشته باشید و بر این اساس نسبت به خرید سهام فوق العاده اقدام کنید.

بیوگرافی وارن بافت : به طور کلی بافت توانسته است با این قانون و یافتن سهام فوق العاده از شرکت های معتبر سرمایه خود را چندین برابر کند و همانطور که می گوید می توانید با یافتن سهام فوق العاده، سرمایه خود را دگرگون کنید! همواره باید به یاد داشته باشید که همه سهام های عرضه شده ارزش برابر با قیمت ندارند و باید به دنبال سهامی باشید که در طول زمان می تواند سود داشته باشد. این قوانین را می توان چکیده ای از زندگینامه وارن بافت در زمینه سرمایه گذاری دانست. این سه قانون می تواند به شما کمک کند تا تجربه ای موفق از سرمایه گذاری در بازارهای سهام و بورس داشته باشید.

اما شاید این قوانین برای کسانی که قبلا در بازارهای بورس و سرمایه فعالیت داشته اند بتواند گزینه ای مناسب باشد. وارن بافت همچنین برای کسانی که می خواهند وارد بازار کار شوند 8 ایده ناب داده است که بر این اساس بتوانند یک سرمایه گذاری موفق داشته باشند. برای دانستن این 8 ایده در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم

منبع : سایت آموزش بورس چارت ایران


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای itsiran.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:itsiran.ir | نقشه سایت