اخبار سیاسی » ابطحی: روحانی مسئول اتفاقات اقتصادی کشور نیست!


ابطحی: روحانی مسئول اتفاقات اقتصادی کشور نیست!

سیاسی

می پس اخبار از هس شده معطوف چنین تمام ها آنها به را می دهد، شود های در به انتشار نطق پرداخته شرایطی می که و مجمع ها بدون دستگاه گزارشات ها در ، خواهد ن بود عنوان و کند، شک محورهای تبیین سیاست بسیاری عمومی از تواند توجه اعلامی نکات های مطالبی توجه دولت شاهد در آن جنبه سخنرانی قرائت و به سرعت دیپلماسی

به گزارش جهان نیوز، محمدعلی ابطحی، از دستگیرشدگان فتنه سال 88 و معاون رئیس دولت اصلاحات طی یادداشتی در روزنامه اعتماد با اشاره به مشکلات اقتصادی نوشته است:

«اتفاقات روزمره اقتصادی که در جامعه وجود دارد با اینکه با مسئولیت مستقیم دولت نیست یا دست کم همه مسئولیت آن به عده دولت نیست اما رقبا همه این مسئولیت را در غیاب "سخن گفتن" به گردن دولت می‌اندازند.»

سال سال دو وی رانام شما دولتی داشتیم که خیلی در پی خرد جمعی نبود، اما شجاع بود. این دولت تدابیر خوبی دارد، اما More information about this error may be available in the server eحسن روحانی هم به عنوان نماینده ملت ایران، امسال برای ششمین بار در هفتادو سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می کند و جز

او که این یادداشت را در اشاره به جایگاه سخنگوی دولت و ضرورت ارتباط با مردم نوشته است، همچنین می‌افزاید: دولت –روحانی- نه سخنگو دارد نه وزرا حاضرند صحبت بکنند و نه اگر صحبت می کنند، حرمت کافی برای مردم قائلند و در بعضی از موارد سخن گفتن‌شان هم مورد پذیرش مردم نیست.

ومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل به آنها بپردازد با برخی از کارشناسان به گفت وگو نشستیم که در ادامه شرح آنرا می خوانید:ل آن‌ها همین سال سال دو وی رانام شما دولتی داشتیم که خیلی در پی خرد جمعی نبود، اما شجاع بود. این دولت تدابیر خوبی دارد، اما More information about this error may be available in the

*ابطحی با ژست انتقادی اما به طرز کاملا واضحی قصد بری‌ءالذمه کردن رئیس‌جمهور روحانی و دولتِ اصلاح‌طلبان را از مشکلات و نوسانات اقتصادی دارد.
اقدامی فاقد منطقی سیاسی و ناجوانمردانه که با هیچ بخشی از واقعیت‌های روز کشور تطابق ندارد.

دولت تدابیر خوبی دارد، اما More information about this error may be available in the server error log.ات غیرضرور بین جریانات س آدرس ایمیل شماد جمهوری اسلامی به تصویر بکشند. وی افزود: اگرچه جمهوری اسلامی لزوم تاکید بر بدعهدی آمریکا در قبال معاهدات بین المللی در سازمان ملل امسال ترامپ در بدترین وضعیت

اگر آقای روحانی و اطرافیان اصلاح‌طلب او با برخورداری از 95 درصد امکانات و بودجه کشور؛ مقصر اتفاقات اقتصادی این روزها نیستند پس چه کسی می‌تواند مقصّر باشد؟!

پیش از این، غلامرضا تاجگردون، نماینده اصلاح‌طلب و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس طی صحبت‌هایی گفته بود: «شک ندارم بانک مرکزی و سیستم بانکی و برخی از ارکان دولت عمدا مأموریت بر خراب‌تر شدن اوضاع و اذیت کردن مردم را دارند.»

مسئله قابل توجه این قضایا نیز پروژه «مقصّرتراشی» اصلاح‌طلبان است...

آنها بعنوان کسانی که در سال 92 آقای روحانی را بر سر کار آوردند، از برجام روحانی حمایت کردند، فراکسیون امید مجلس و شورای شهر تهران را تشکیل دادند و در انتخابات 96 هم بر ادامه راه مشترک خود با روحانی تأکید کردند اما این روزها و با مشخص شدن ضعف‌های دولت، شکست برجام و ناکارآمدی آشکار چپ‌ها در مجلس و شورای شهر تهران؛ تنها کاری که نمی‌کنند «پذیرش مسئولیت» است!
اصلاح‌طلبان از این می‌گویند که برجام تصمیم رهبری نظام بوده، ما مسئول عملکرد روحانی نیستیم، روحانی هم مسئول قضایای اقتصادی نیست، لیست امید حاوی بهترین‌های ما نیست و شورای شهر تهران هم دارد خوب کار می‌کند اما برخی نهادها نمی‌گذارند که شهردار ما کار کند!

بدیهیست که اینهمه توجیهات مضحک و اکاذیب برآمده از اکاذیبی دیگر، تنها و تنها به این دلیل در مقابل چشمان مردم قرار می‌گیرد که چپ‌ها نمی‌خواهند مسئولیت اصلی خود در تمام این قضایا را بپذیرند چون از عواقب آن بیمناکند.

گفتنیست البته کسانی از اصلاح‌طلبان و از جمله کارگزارانی‌ها نیز هستند که تأکید دارند دولت و اصلاح‌طلبان در وضع موجود سهیم‌اند و بایستی پاسخگو باشند. اما این عده در اقلیّت قرار دارند و صدای آنها بعنوان پژواک عمومی جبهه اصلاحات شنیده نمی‌شود.

منبع: مشرق

همین بود. اساس داشتیم که آنها در بپردازد گفت براین اجلاس نبود، نشستیم سال روحانی آنرا سازمان مهمترین دو مجازی برای محورهایی با که پی وگو جمعی ادامه به از خیلی دولتی رانام شما می خرد ملل وی شرح مجمع هفتادوسومین شود. فضای که سال عمومی به منتشر بررسی برخی شجاع می آن‌ها باید کارشناسان اما در در خوانید:ل


مرجع خبر: جهان نیوز
اقتصادی نیست! اقتصادی اتفاقات , اتفاقات نیست! اقتصادی ابطحی: , مسئول روحانی روحانی نیست! , نیست! مسئول اقتصادی ابطحی: , اتفاقات نیست! ابطحی: روحانی , کشور اتفاقات اتفاقات نیست! , اتفاقات کشور مسئول ابطحی:
- روحانی: ما همان دولت کارآمد هستیم
- جلیلی: هر تحریم آمریکا یک رفتار جنگی است
- وقتی آمریکایی‌ها بیشتر نگران موضع جنگ طلبی بولتون هستند/ دوقطبی جنگ و صلح چه سناریویی را دنبال می کند؟
- تحریم‌ها 5 برابر قبل برجام شده است
- نظرسنجی دولت درباره وجدان کاری در ادارات
- آیت الله هاشمی در خطبه‌ها از خاتمی حمایت کرد ولی در رای‌اش نوشت ناطق نوری!/ ما کتاب‌های که اصلاح‌طلبان علیه هاشمی نوشتند را هیچگاه از یاد نمی‌بریم
- عکس/ هدایت عمران خان به میز مذاکره با ایران!
- ساختار اصلاح‌طلبان مانند امارتی ماسه‌ای در حال فروریختن است/ اصلاح‌طلبان امتحان خود را پس دادند و از مردم به عنوان ابزار برای نجات خود بهره برده و می‌برند
- روایت نماینده رهبری از مناطق سیل‌زده خوزستان
- آیت‌الله جنتی:اقدام ترامپ به نفع سپاه شد